- Новости

Уряд затвердив Державну програму «Молодь України»


Уряд затвердив Державну програму «Молодь України»

Завдання та заходи цільової програми будуть сприяти розвитку молоді та усуненню бар’єрів

Кабінет Міністрів затвердив Державну цільову соціальну програму «Молодь України» на 2021–2025 роки.

За словами міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта, документ розроблено з метою створення можливостей для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні, її участі та інтеграції у суспільне життя.

«Завдання та заходи Програми будуть сприяти розвитку молоді та усуненню бар’єрів, щоб жодна з її груп, незалежно від статі, віку, місця проживання, психологічних і фізичних здібностей, інвалідності та інших ознак в усіх сферах життєдіяльності не була прямо чи опосередковано виключена із суспільства та мала можливість реалізувати в Україні свій потенціал. Молодь – це наше майбутнє, майбутнє нашої держави. Тому ми зобов’язані створити усі необхідні умови для їх процвітання», – наголосив Вадим Гутцайт.

Програма передбачає визначення заходів у 9 пріоритетних завданнях, у тому числі підвищення рівня компетентностей молоді та рівня культури волонтерства серед молоді; активізацію залучення молоді до процесів ухвалення рішень; зміцнення соціальної згуртованості молоді, у тому числі шляхом здійснення обмінів молоддю в межах України та у партнерстві з іншими державами і міжнародними організаціями.

Також документ передбачає виконання програм для підготовки фахівців, які працюють з молоддю, у тому числі програми «Молодіжний працівник» та забезпечення функціонування молодіжних центрів, у тому числі державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр».

Окрім того, прийняття програми сприятиме створенню умов для розвитку спроможності інститутів громадянського суспільства для досягнення завдань Програми, здійсненню експертно-аналітичних, інформаційних та підсумкових оцінюючих заходів та міжнародного молодіжного співробітництва.

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПРОГРАМОЮ

Освіта.ua
07.06.2021

Смотрите также:  Ослепил лесовоз: на Корюковщине микроавтобус сбил велосипедиста

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *