- Новости

В Аргентині хочуть випустити банкноту в 10 тис. песо із зображенням Марадони

В Аргентині вболівальники запустили петицію із пропозицією зобразити легендарного футболіста Дієго Марадону на новій банкноті у 10 тис. песо.

За два дні петиція на платформі Change.org вже зібрала понад 15 тис. підписів.

Організатори ініціативи також запропонували дизайн майбутньої банкноти у кольорах аргентинського прапора, в центрі розміщений портрет молодого Марадони, а на задньому фоні трофей чемпіонату світу з футболу, який він разом із альбіселесте виграв у 1986 році.

— Додайте свій підпис, щоб уряд випустив банкноту у 10 тис. песо із зображенням Марадони. Це мета століття, – йдеться в описі петиції.

Нині найбільшою банкнотою в Аргентині є 1 тис. песо. Втім національна валюта падає у співвідношенні до долара останні два роки, тому уряд може зацікавитися такою пропозицією. Не виключено, що для аргентинської влади випуск буде вигідним, адже така банкнота викличе інтерес до вболівальників з усього світу.

Легендарний футболіст Дієго Марадона помер 25 листопада у віці 60-ти років внаслідок гострого набряку легенів, що був викликаний хронічною серцевою недостатністю. У його серці виявили дилатаційну кардіоміопатію – патологію, що призводить до збільшення камер серця.

Марадону поховали на приватному кладовищі Bella Vista неподалік від Буенос-Айреса, поруч із його батьками.

Джерело: Change.org

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-01 16:42:17

Смотрите также:  Реконструируют очистные сооружения в Коропе

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *