- Новости

В Одеській області чоловіків із психіатричної лікарні залишили на цвинтарі

Андрій фактично заповзає у швидку, адже чоловік має інвалідність. Двоє його товаришів – також з обмеженими можливостями. Цих людей у прямому сенсі викинули на кладовище. 

Крім фізичних недоліків, всі троє мають психічні розлади. Ще нещодавно вони були пацієнтами обласного центру психічного здоров’я. І нібито саме працівники установ привезли їх на кладовище та покинули тут бідолах. Перед цим нібито змусили написати заяву, в якій пацієнти просили випустити їх з диспансеру.

На щастя, чоловіків помітив місцевий журналіст. Він викликав медиків, поліцію і депутатів. Трьох товаришів у нещасті пізніше доставили до Одеського міського центру для безпритульних.

Тримати їх у центрі постійно немає можливості, але принаймні обіцяють нікуди не вивозити, поки не вирішиться їх подальша доля.

Директор обласного центру психічного здоров’я заперечує причетність до того, що чоловіки виявилися в такій скрутній ситуації. Мовляв, пацієнтів вони не виганяли, а виписали.

– Ми бачили трьох осіб, які в спокійному стані, без будь-яких агресивних дій, без будь-яких галюцинаторних переживань. За вимогами НСЗУ ці пацієнти, оскільки не мають гострої психіатричної патології, не повинні перебувати в психіатричному стаціонарі. Ніхто не вивозив цих пацієнтів. Хтось із них має вільний вихід. Хтось міг вийти – за ним міг вийти інший, – заявив генеральний директор Одеського обласного центру психічного здоров’я Анатолій Волощук. 

Водночас відстань від диспансеру до кладовища близько 7 км. Інвалідних колясок у чоловіків явно не було. Тому невідомо, як вони могли дістатися до кладовища.

Поки ситуацію вивчає місцева влада. 

Зґвалтування на кладовищі

Раніше в Бельгії 14-річна дівчина стала жертвою групового зґвалтування на кладовищі.

Через чотири дні після цього вона вчинила самогубство. Відомо, що до зґвалтування дівчини причетні п’ятеро хлопців. 

Смотрите также:  В правительстве рассматривают возможность запустить общественный транспорт

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *