- Новости

В Ужгороді іспити «КРОК» складали під чужими іменами


В Ужгороді іспити «КРОК» складали під чужими іменами

Замість студентів-медиків іспит прийшли складати інші особи з підробними документами

Під час складання іспиту «КРОК» студентами-медиками в Ужгородському національному університеті було виявлено 20 студентів, які намагались скласти іспит під чужими іменами.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Національної поліції в Закарпатській області.

У результаті перевірки поліцейські разом із представниками Центру тестування при Міністерстві охорони здоров’я припинили та задокументували факт махінацій з документами.

За інформацією правоохоронців, було виявлено, що замість справжніх студентів-медиків іспит прийшли складати інші юнаки та дівчата. Саме їхні фото були вклеєні в паспорти замість справжніх фотографій.

«Відповідно – іспит фактично складали одні особи, а юридично бали мали зарахуватися на ім’я інших осіб, тобто діючих студентів університету», повідомляють у поліції.

Співробітники поліції спільно зі слідчими проводять документування злочину та спілкуються з усіма фігурантами. Окрім цього поліцейські перевіряють чи причетні до махінацій викладачі та адміністрація університету.

Водночас за інформацією народного депутата Юлії Гришиної, у ході перевірки було виявлено понад 30 підставних осіб з підробними документами, які намагалися скласти іспит замість майбутніх лікарів.

За її словами, перевірка під час складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту «КРОК» була ініційована Центром тестування при МОЗ.

«Під час перевірки працівниками Центру було виявлено понад 30 осіб з підробними документами, що намагалися скласти іспит замість майбутніх лікарів», – написала народний депутат на своїй сторінці у Facebook.

Окрім того, вона зауважила, що шахрайські дії виглядають дуже дивними, оскільки ніхто в університеті не помітив переклейних фото в паспортах і не помітив підміни своїх студентів.

Освіта.ua
03.06.2021

Смотрите также:  Новые правила для банков: что предусматривает так называемый антиколомойський закон

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *