- Новости

Валерій Дубіль: наша задача сьогодні — рятувати людей ВІДЕО

Валерій Дубіль: наша задача сьогодні — рятувати людей ВІДЕО

Позиція*

Майже половина населення України мешкають у сільській місцевості. Їх шанс на отримання якісної медичної допомоги, особливо в умовах пандемії COVID-19 суттєво нижчий, ніж у містян.

Недостатнє технічне забезпечення, відтік кадрів через низькі заробітні плати та застаріла матеріальна база – реальність, що панує у сільській медицині.

Яблунівська амбулаторія класичний приклад того, як посилилася проблематика галузі на тлі пандемії COVID-19 – переконаний Валерій Дубіль – перший заступник голови парламентського комітету з питань здоровя нації. Днями народний депутат із фракції «Батьківщина» здійснив робочий візит до Яблунівської громади та передав місцевій системі охорони здоровя пять кисневих оксигинаторів та пульсоксиметри – по три у кожний ФАП.

«Для мене було важливим завданням поспілкуватися з завідуючими ФАПАми та пояснити ним і про протокол, і за оксігінатор, і за пульсоксиметр, тому що наша задача сьогодні рятувати людей», – сказав Валерій Дубіль.

Валерій Дубіль коротко поінформував медиків та партійний актив щодо змін у протоколах лікування хворих на коронавірус, а також пообіцяв особисте сприяння у проведенні ремонту приміщення Яблунівської амбулаторії та придбанні спецтранспорту.

«Юлія Тимошенко говорить завжди, що пріорітет — це життя кожного. Кожної людини, кожного українця. Вона ще починала програму на село «швидких» – машин, які допомогали нашим лікарям, нашим лабораторіям, нашим ФАПАм. Я набрав також Петра Петровича Гармаша за проханням мешканців Яблунівки. Я давно вже займаюся питанням, щоб у нас тут була машина для нашої амбулаторії і також займаюся питанням (був на прийомі в міністра) ремонту», – зазначив нардеп.

Нагадаємо, медичну допомогу населенню Прилуцького району надають: центральна районна лікарня; 3 районні лікарні; 6 – амбулаторій загальної практики та сімейної медицини (АЗПСМ), 8 – ФАПів; 35 – фельдшерських пунктів.

Смотрите также:  Место крушения Boeing 737 МАУ в Тегеране (КАРТА)

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.12.2020

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *