- Новости

Власників «Крокукрзалізбуд», що на Прилуччині, після телефонних погроз почали залякувати «вибухівкою» ВІДЕО

Власників «Крокукрзалізбуд», що на Прилуччині, після телефонних погроз почали залякувати «вибухівкою» ВІДЕО

В ніч з 27 на 28 вересня в селищі Мала Дівиця на територію підприємства «Крокукрзалізбуд», де проживає наразі власниця підприємства Людмила Андрієвська разом із чоловіком, підкинули саморобний підривний пристрій, який, на щастя, здетонував не на повну потужність, тому ніхто не постраждав.

Відповідний сюжет оприлюднив громадській активіст Сергій Головня на своїй сторінці у Facebook.

Як йдеться у сюжеті, підприємиця звернулася до поліції, правоохоронці відкрили два кримінальні провадження за двома статтями — хуліганство і рейдерство.

Історія із рейдерським захопленням даного підприємства триває вже протягом декількох років. Як повідомив Головня, є факти причетності до цього екс-нардепа та кандидата в депутати від партії «За майбутнє» Олега Дмитренка.

За словами громадського активіста Сергія Головні, протягом нинішнього року вже розкрилось багато фактів втручання Дмитренка в роботу державних агропідприємств, після чого в останніх були арештовані врожаї та рахунки.

Як вважає Головня, для того, щоб компенсувати свої кредитні забов'язання, екснардеп і вирішив перейти на захват приватних агропідприємств.

Детальніше у сюжеті

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.10.2020

Смотрите также:  Почему взорвались боеприпасы в Балаклее

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *