- Новости

ВРУ може дозволити патрульним для профілактики зупиняти авто, щоб перевірити водіїв на алкоголь

ВРУ розгляне законопроект про посилення відповідальності за водіння авто у стані алкогольного сп’яніння

Найближчим часом Верховна Рада може розглянути в другому читанні і прийняти закон, що дає можливість патрульним поліцейським з метою профілактики зупиняти авто, щоб перевірити водіїв на стан алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння. Про це повідомив заступник міністра МВС Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

“Наступного тижня Верховна Рада розгляне законопроект №2695, розроблений групою народних депутатів, які хочуть зберегти життя українців від п’яного бидла на дорогах. У цьому законопроекті передбачено право робити раптові перевірки водіїв на стан алкогольного сп’яніння, як це є у всіх цивілізованих країнах. І що не дозволено зараз в Україні”, – написав Геращенко.

З підготовленого до розгляду Радою у другому читанні тексту законопроекту №2695 “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху” випливає, що поліцейський зможе зупиняти транспортні засоби в разі, “якщо така зупинка здійснюється під час проведення профілактичних заходів з метою огляду водіїв з використанням спеціальних технічних засобів для перевірки на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських засобів, що знижують увагу та швидкість реакції”.

Зазначається, що проведення таких профілактичних заходів може здійснюватися у нічний час, з 22 до 08 години, а також у святкові, вихідні дні та протягом наступного дня після таких днів.

Нагадаємо, 13 липня 2020 року Рада прийняла в першому читанні законопроект №2695.

Смотрите также:  Позбавлення волі, а не штраф: НАЗК пропонує нові покарання за брехню в декларації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *