- Новости

Всі іноземні авіакомпанії скасували рейси в Ізраїль

Всі іноземні авіакомпанії, які надавали можливість потрапити до Ізраїлю і назад, скасували рейси через ракетний обстріл у країні.

Таким чином тепер тільки ізраїльські авіакомпанії можуть надати можливість виїхати за кордон держави.

У суботу, як повідомляють івритські ЗМІ, зупинилися два авіаперевізники – Fly Dubai та Etihad Air, що виконують рейси в Об’єднані Арабські Емірати. Вони разом з безліччю інших авіакомпаній скасували рейси за останні декілька днів.

Скасування стосуються здебільшого рейсів, які були заплановані на вівторок. Табло найбільшого ізраїльського аеропорту Бен-Гуріон показує, що у багатьох авіакомпаній все ще є деякі рейси, заплановані на 19 травня.

Українці в секторі Гази

Водночас в Ізраїлі в секторі Гази перебуває 120 українців, які попросили їх евакуювати з території. Згідно з останніми даними, в країні загинуло понад 150 людей через активних бойові дії в Ізраїлі. Зокрема серед них було щонайменше 43 дітей.

Також 15 травня в Ізраїлі зруйнували величезний будинок, в якому були офіси ЗМІ. В ООН висловили стурбованість щодо насильства в країні та збільшення кількості жертв серед мирного населення.

Джерело: The Times of Israel

Смотрите также:  Зняв куртку і кинув: у Чернігові патрульні затримали чоловіка, що кинув свого товариша

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *