- Новости

За кошти держави зможуть навчатись 189 тисяч вступників


За кошти держави зможуть навчатись 189 тисяч вступників

Для забезпечення держзамовлення на 2021 рік Кабінетом Міністрів виділено 42,5 млрд

Загальний обсяг державного замовлення на підготовку фахівців у 2021 році становить 188 тисяч 938 фахівців.

Відповідні дані містяться у постанові Кабінету Міністрів, якою затверджено обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, а також перелік державних замовників.

Зокрема, навчатись за кошти держави матимуть можливість понад 37 тисяч фахових молодших та молодших бакалаврів, понад 87 тисяч вступників на бакалаврат та майже 60 тисяч вступників до магістратури.

Цього року на підготовку бакалаврів у закладах вищої освіти, що належать до сфери управління МОН, держзамовлення збільшено на такі галузі технічного та освітнього профілю: «Автоматизація та приладобудування», «Механічна інженерія», «Архітектура та будівництво», «Аграрні науки та продовольство», «Хімічна та біоінженерія», «Біологія», «Освіта», «Електроніка та телекомунікації», «Природничі науки», «Електрична інженерія», «Інформаційні технології», «Математика та статистика» тощо.

На підготовку магістрів для закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МОН, виділено 47 тисяч 865 місць. У 2021 році для магістратури збільшено обсяг на такі галузі: «Механічна інженерія», «Електрична інженерія», «Електроніка та телекомунікації», «Виробництво та технології» та «Архітектура будівництва».

Обсяг державних місць на аспірантуру становить 3 тисячі 125 місць.

Загалом для забезпечення державного замовлення на 2021 рік Кабінетом Міністрів виділено 42,5 млрд грн.

Освіта.ua
13.07.2021

Смотрите также:  Украина должна отказаться от сотрудничества с МВФ до 2023 года, – Маркарова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *