- Новости

За тиждень Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито 27 порушень Правил рибальства

За тиждень Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито 27 порушень Правил рибальства

З 8 по 15 липня 2021 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 27 порушень Правил рибальства. Так, складено шість протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 15 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Крім цього, складено шість актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 37 кг риби та 27 од. сіток.

Всього у порушників вилучено 42 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 44 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 1 640 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 1 486 грн.

На порушників Правил рибальства складено протоколи про адміністративні правопорушення, які були направлені до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуту рибу вилучено.

Крім того, з порушниками проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил рибальства. Зокрема роз’яснено, що відповідно до п. 4.7 Правил любительського і спортивного рибальства сітку «павук» дозволяється використовувати для відлову живця. При цьому розмір «павука» повинен бути не більше 1х1 м з вічком сіткового полотна не більше 10 мм. Сітка «павук» більшого розміру вважається забороненим знаряддям лову.

16.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  Звільнення Пудрика з посади в. о. очільника Одеської митниці – деталі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *