- Новости

«Батьківщина» протистоїть черговій земельній афері влади

«Батьківщина» протистоїть черговій земельній афері влади

Позиція*

Під час розгляду законопроєкту про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві (№3205-2), до якого фракція «Батьківщини» подала понад 400 правок, команді вдалося відстояти одну, якою забороняється очолювати цей фонд іноземцям.

Про це повідомляє пресслужба партії.

Обговорюючи законопроєкт, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко назвала його «продовженням розпродажу сільськогосподарської землі, в тому числі іноземним підприємствам», адже створюється фонд, який позбавлятиме українських селян чорноземів.

«В Україні формується спеціальний фонд, без будь-якого статусу. І якщо аграрій з якихось причин не встигне вчасно погасити кредит в банку, то цей фонд ставатиме власником землі, яку віднімуть у власника. А далі цією землею вони зможуть розпоряджатися так, як захочуть. Цей фонд фактично буде великим спекулятивним учасником, який буде передавати українську сільськогосподарську землю в іноземну власність», – застерегла Юлія Тимошенко.

Водночас, за її словами, «Батьківщині» вдалося скасувати найнебезпечніше положення, яке містилося в законопроєкті, яким передбачалося, що фонд очолюватиме іноземний громадянин.

«Я дякую всім депутатам, які проголосували за нашу правку, яка передбачала що цей шахрайський фонд хоча б іноземцями не буде очолюватися, а громадянами України. Тоді він бодай зможе відповідати по Кримінальному кодексу. Це означає, що хоч якась управа після того, як поміняється влада, на цю людину буде», – наголосила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко додала, що замість корупційних законів, треба  радикально переглядати аграрну політику держави, і зробити фермерське господарство її основою.

«Я закликаю не голосувати за цей закон. А якщо ви за нього проголосуєте, ми підемо в Конституційний суд і рано чи пізно зупинимо цю вакханалію. Я не сумніваюся, що все це буде поправлено тоді, коли влада поміняється, але шкода втрачених 5 років, шкода можливостей і тих людей, які сьогодні масово їдуть з України, розуміючи що держава під керівництвом нової влади працює проти них. І я звертаюсь до українців – не давайте більше влади тим, хто голосує за продаж української землі та за знищення вітчизняного фермерства», – наголосила Юлія Тимошенко.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.11.2021

Смотрите также:  Минюст хочет создать комиссию, которая будет рассматривать жалобы граждан, которые считают свою люстрацию неправомерным

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *