- Новости

Білий дім: Сполучені Штати готують нову партію економічної допомоги для України

Адміністрація президента США підтвердила, що Вашингтон розробляє новий транш економічної допомоги Україні на тлі можливого вторгнення Російської Федерації.

Під час брифінгу прессекретар Білого дому Джен Псакі уточнила, що ці домовленості було обговорено під час телефонної розмови президентів України та США.

– Так, ми обговорювали з українцями пакет економічної допомоги. Цей пакет та його обговорення відбувається як буквально, так і на інших рівнях. На даний момент, я думаю, обговорення йде з іншими колегами з нашого уряду, і там обговорюються наступні кроки (щодо цього пакету допомоги, – Ред.), – сказала Джен Псакі.

Вона нагадала, що це не перший пакет економічної допомоги, наданий Україні від США.

– Ми надали значний обсяг допомоги (Україні, – Ред.), не лише допомогу в галузі безпеки, а й гуманітарну та економічну допомогу, – сказала речниця Білого дому.

Нагадаємо, 21 січня адміністрація президента США підтвердила свої наміри передати Україні військово-транспортні гелікоптери Мі-17.

Напередодні Рада міністрів Польщі підтримала рішення про постачання Україні військової допомоги для захисту від агресії Росії.

Смотрите также:  В среду на Донбассе зафиксировано 301 взрыв, – ОБСЕ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *