- Новости

Чернігівці скаржаться на шум від заводу, який виробляє кисень для хворих на СOVID. ФОТО

Чернігівці скаржаться на шум від заводу, який виробляє кисень для хворих на СOVID. ФОТО

На цілодобовий шум від 171 ремонтного заводу скаржаться мешканці вулиць Льотної та Олега Кошового у Чернігові.

10 листопада люди прийшли на завод – вимагати у керівництва припинити роботу хоча б після 18 години, про це повідомляє Суспільне. Чернігів.

«Цей надокучливий шум почався десь з понеділка, і він просто безперервний. Такий шум, що вночі просто неможливо спати, це не шум, а гул. Я просто живу постійно на таблетках від тиску, на снодійних, але вони не допомагають, до речі. Це не тільки я, це багато сусідів скаржаться. Не допомагають ні беруші, ні снодійне», – говорить чернігівка Ірина Захарченко.

Шум від заводу заважав і раніше. З цього приводу люди зверталися до Міноборони. Там дали розпорядження припинити роботу у нічний час, каже жінка.

Чернігівці скаржаться на шум від заводу, який виробляє кисень для хворих на СOVID. ФОТО

Як розповів директор заводу Олександр Прохоренко, припинити роботу заводу вночі неможливо, бо він виробляє кисень для хворих на коронавірус. Цикл видобування кисню – безперервний:

«Тобто, дана станція в силу своїх технічних параметрів потребує тривалої підготовки, десь близько 12-14 годин, після чого відбувається видобуток. В середньому, киснево-добувна кампанія відбувається від 10 до 14 днів. Тобто, на цей час зупиняти техніку неможливо. Якщо техніку зупинити, то з наступного етапу все треба буде починати з початку».

Чернігівці скаржаться на шум від заводу, який виробляє кисень для хворих на СOVID. ФОТО

171 ремонтний завод лагодить техніку та спецобладнання для Міноборони. Із проханням виготовляти кисень для лікування хворих від коронавірусу звернулася облдержадміністрація, розповідає заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк.

«Із збільшенням кількості кисню, який потрібен для якісної допомоги хворим на ковід, не вистачає цих обсягів. Сьогодні лікарні Чернігівської області отримають медичний кисень, який був згенерований мобільною кисневою станцією, наданою нам ЗСУ. Ця мобільна установка має потужність десь близько тонна сто на добу. Відповідно до цього має таку подушку, яка убезпечить нас від перебоїв з постачанням кисню», – сказала Жанна Шерстюк.

Смотрите также:  У селі на Чернігівщині пенсіонер застрелився наганом 1931 року

Як каже Олександр Прохоренко, видобування кисню на заводі невдовзі припинять. У кінці цього тижня кисневу станція перемістять на територію аеродрому Півці.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.11.2021

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *