- Новости

Чернігівці за один благодійний концерт зібрали пів тонни корму та ліки для тварин з Миколаєва

Чернігівці зібрали пів тонни корму та ліки для тварин з Миколаєва за один благодійний концерт. Місцевий співак та волонтер Ігор Хонін повернувся з поїздки, корми та допомогу доправили до центру захисту тварин у Миколаїв.

Цей концерт на подвір’ї Чернігівського драмтеатру він влаштовував від свого благодійного фонду “Диво сьогодні”, аби зібрати допомогу для тварин з притулку у Миколаєві.

Співак та волонтер Ігор Хонін. ФОТО: Суспільне Чернігів

“За два дні до концерту, я оголосив про те, що буде збір коштів на поїздку. Нам вистачило на то, щоб перекрити паливо і ще вистачило на те, аби замовити для 119-ї бригади тероборони домкрат”.

Люди несли корми для тварин та ліки. До збору долучились діти з чернігівських шкіл.

“Кожен, хто приходив, міг прийти з кілограмом харчування для цуциків, хто для котів, хтось ліки приносив. І так, кажу, що ми не вмістили все. Ми розраховували, що вмістимо, а так ми не вмістили, бо у нас люди золоті”.

Чернігівці, які зібрали корми для тварин і ліки в Миколаїв

Чернігівці, які зібрали корми для тварин і ліки в Миколаїв. ФОТО: Ігор Хонін

“Десь пів тонни ми привезли харчування і це дуже сильно, бо цього вистачить цуцикам надовго. Частину ми не вмістили в машину, її ми відправили поштою”.

Після закінчення збору, Ігор відвіз всі продукти та ліки до притулку у Миколаєві. Волонтер каже, там зараз перебуває близько 100 собак та котів. Частину тварин евакуювали з Херсону.

Детальніше дивіться у сюжеті:

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-07-14 20:01:05

Смотрите также:  Стрибок Bitcoin: чи варто купляти криптовалюту і на що розраховувати

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *