- Новости

Чернігівська обласна лікарня отримала сучасне обладнання від благодійників

Чернігівська обласна лікарня отримала сучасне обладнання від благодійників

Днями Чернігівська обласна лікарня отримала сучасне обладнання та медичні вироби від Національної агенції гуманітарної допомоги «ЗДОРОВІ».

Йдеться про чотири автоматичних дефібрилятори HeartStart фірми Philips, електрокоагулятор та електроди до нього, лоток для догляду за трахеостомою та лоток бобовидний, манжету для вимірювання тиску, шприци, рукавиці стерильні, подовжувачі IV та назофаренгіальний повітропровід.

Завдяки спеціальному обладнанню від Philips медичні працівники зможуть виконувати реанімаційні заходи, неінвазивну кардіостимуляцію і кардіоверсію, вимірювання температури та артеріального тиску (опції), визначення аритмії, моніторинг електрокардіограми, вимірювання ступеня сатурації легенів (опція).

«Сучасне проведення серцево-легеневої реанімації з використанням дефібрилятора може врятувати життя пацієнта. Кожна хвилина затримки з дефібриляцією зменшує можливість вижити на 10-15 відсотків. Отримані дефібрилятори будуть розміщені у відокремлених структурних підрозділах та операційних нашої лікарні і допоможуть нашим лікарям правильно та якісно проводити реанімаційні заходи», коментує генеральний директор обласної лікарні Андрій Жиденко.

Джерело — пресслужба Чернігівської ОВА.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.12.2022

Смотрите также:  Вкусной вам кутьи! Гончарук поздравил Украину с Рождеством

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *