- Новости

Чернігівські учні отримали ще один престижний заклад для навчання

Учні 10-х, 11-х, а з часом і 12-х класів чернігівських шкіл відтепер матимуть можливість навчатися в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді, оскільки він отримав статус наукового.

«Якщо наш ліцей у тому статусі, який він мав, був відкритий для обдарованої сільської молоді, то зараз право вступу мають і жителі міста Чернігова, тобто учні наших шкіл чернігівських. Це дуже важливо, тому що ми весь час відчували прагнення міста здобувати освіту саме в нашому закладі»,- Ганна Коломієць, директор Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Щоб міські учні не витіснили обдарованих сільських, є квоти. Із міста Чернігова право навчатися матимуть не більше як 30% загальної кількості набору до ліцею.

Учні з регіонів будуть, як кажуть, на повному утриманні.

«Учні ліцею забезпечуються стипендією. Це попри те, що вони, як і раніше, забезпечуються безкоштовним триразовим харчуванням і проживанням у гуртожитку. Згідно з новим законодавством, пансіоном забезпечуються учні, які не проживають у місті Чернігові або якщо доїзд до міста навчання триває довше ніж годину»,- Ганна Коломієць, директор Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Учні з Чернігова та з найближчих сіл забезпечуватимуться лише одноразовим харчуванням і не матимуть можливості проживати в гуртожитку.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

12.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  В Україні через негоду без світла залишилися 229 населених пунктів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *