- Новости

Чоловіка, що ухилявся від сплати аліментів, засуджено до громадських робіт

Чоловіка, що ухилявся від сплати аліментів, засуджено до громадських робіт

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області жителя одного з сіл Чернігівського району та області визнано винним за злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів) (ч.1 ст.164 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що починаючи з серпня 2019 року, обвинувачений зобов’язаний сплачувати на користь колишньої дружини аліменти для утримання їх спільної 2-річної дитини до досягнення останньою повноліття. Проте, молодик, будучи працездатним, без поважних причин не працював і не вживав жодних заходів для офіційного працевлаштування, не звертався у місцевий центр зайнятості з приводу постановки на облік, маючи тимчасовий заробіток умисно ухилявся від сплати аліментів, приховував фактичні доходи, в результаті чого утворилась заборгованість в сумі понад 30 тис. грн.

Суд повно та всебічно оцінив надані стороною обвинувачення докази у справі та прийшов до висновку про наявність у діях чоловіка складу інкримінованого йому злочину, тобто, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.164 КК України.

Враховуючи, що в ході здійснення досудового розслідування обвинувачений сплатив суму заборгованості в повному обсязі, активне сприяння обвинуваченого розкриттю кримінального правопорушення, судом призначено покарання у виді громадських робіт на строк 80 годин.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

10.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  Китай ввел в эксплуатацию свой первый отечественный авианосец “Шаньдун”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *