- Новости

Чорні легені: у Львові від Covid-19 померла 23-річна вагітна та молодий чоловік

У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова протягом доби померло двоє молодих людей без супутньої патології – вагітна 23-річна жінка та 29-річний чоловік.

Про це повідомила завідувачка реанімації лікарні Наталія Матолінець.

– Практичний досвід нашої реанімації – 50 років! Наші лікарі багато бачили. Нас важко вразити. Але те, що відбувається зараз, – нестерпно! – наголошує Наталія Матолінець.

Завідувачка реанімації додає: робочий ранок у лікарні почався з розтинів.

– Спершу вагітної жінки з так і ненародженою дитинкою в утробі… Чорні нежиттєздатні легені. Далі – хлопця з мертвими легенями. Ще місяць тому він був абсолютно здоровий, разом із батьками, друзями та дівчиною планував життя, якого вже більше ніколи не буде, – із сумом зазначає лікар.

Наталія Матолінець зауважує, що за життя молодих людей львівські лікарі боролися майже місяць, проте безуспішно.

– Це дуже страшно. Дуже. Дуже. Дуже… Особливо, якщо зважити на силу-силенну тих, хто не вірить в Covid-19, відмовляється від карантинних обмежень та вакцинації, а також абсолютно некомпетентно критикує наших медиків!

Не одягнувши при тому жодного разу медичного одягу й не попрацювавши віч-на-віч із критичним пацієнтом… – додає завідувачка реанімації.

Блок реанімації лікарні розрахований на 100 ліжок. За добу там пролікували 63 пацієнти. Нових хворих – 14 осіб, двох перевели до іншого відділення, троє померло, перебувають під апаратом штучної вентиляції легенів 47.

Вакцинованих серед них, наголошує Наталія Матолінець, немає.

Джерело: Наталія Матолінець

Смотрите также:  Cosmopolitan освободил Евгению Пліхіну через сообщение о похоронах бойца Альфы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *