- Новости

Діти-моделі: backstage дорослої професії

Діти-моделі – це робота над собою з самого малечку. Вже з 4 років вони вчаться дефілювати, триматися гідно на публіці та знають, як підтримувати себе у формі.

«Треба харчуватися хорошою їжею, менше солодощів. Не пити шкідливої води, пити чисту воду і так далі. Треба стежити за формою, бути в формі самій, тренуватися позувати на камеру, ходити красиво», – Софія, модель.

Основне, що мають відпрацювати як старші, так і молодші діти-моделі, – це дефіле, тобто вміння правильно ходити, тримати спину та позувати на подіумі. Не менш важливі уроки фотопозування.

«Дуже важлива як для маленьких, так і для великих – акторська майстерність. Це більше ораторське мистецтво, діти вміють розповідати про себе, це важливо не тільки в модельній індустрії, а й скрізь. Тут більше акцент на те, щоб вони відкрилися, не боялися, не боялися камер насамперед», – Наталія Воробей, директор і викладач дитячої модельної школи.

Діти-моделі вміють і професійно доглядати за собою. Їм не доводиться обов’язково ходити до стиліста, адже кожен знає ази візажу. Вони мають виробити у собі смак і стиль.

«Вони вже знають, як треба одягтися. Не обов’язково йти в якийсь супермагазин. А можна в простому одягтися так, щоб мати вигляд на мільйон. Візаж навіть просто в подальшому, важливий для дівчинки», –  Наталія Воробей, директор і викладач дитячої модельної школи.

Та зовнішній вигляд це ще не все. На уроках психології діти та підлітки відпрацьовують те, що їх непокоїть, грають у психологічні ігри. Не менш важливе знання англійської. Вона має свою специфіку. Моделі вчать терміни світу моди, кольори та гами. Знають вони і правила етикету, адже моделям часто доводиться подорожувати, аби брати участь у показах.

Смотрите также:  Різдво Пресвятої Богородиці – що не можна робити

«Ми їздили на битву модельних агенств, ми стали найкращим агентством України і забрали другий диплом як найкращі моделі України. Зараз ми їздили чотири рази на показ до Одеси, потім їздили до Києва. Зараз повернулися з Одеси. Чернігів представляємо дуже часто», – Наталія Воробей, директор і викладач дитячої модельної школи.

Попри свій вік, діти-моделі мають долати чимало складнощів, із якими пов´язана їхня професія.

«Особисто я займаюся вже дуже довго. Років шість, мабуть, або вже більше. За цей період були різні ситуації, було і складно, не брали на якісь зйомки, але без таких провалів не буває і чогось хорошого. На багато показів ми їздили і в Одесі, і в Києві. З багатьма фотографами ми попрацювали успішними», – Влада, модель.

«Я займаюся вже рік, труднощів наразі начебто не було. Нещодавно була схемка з Інною Людвіг. Це було дуже круто. Особисто мені такі заняття в модельному допомагають підвищувати самооцінку, цінувати себе і любити», – Ольга, модель.

Наталія Воробей зазначає, що кожна дитина може брати участь у різноманітних показах. Єдине, де треба відповідати параметрам, – це конкурси краси та реклама. Тут звертають увагу і на харизматичність.

«Якщо ви потрапляєте в школу, то питають, є кастинг чи ні. Це ж школа. Ви насамперед вчитеся для себе. Хтось хоче стати впевненим, вирівняти спину, кожен мріє стати моделлю. Не обов’язково мати якісь параметри. Якщо якісь параметри не підходять, то ми з дітками розмовляємо, що треба правильно харчуватися. Багато хто думає, що не буде їсти і буде худий. Одразу таке відкидаю», – Наталія Воробей, директор і викладач дитячої модельної школи.

Смотрите также:  На этой неделе у школьников начнутся летние каникулы

Учнями модельної школи можуть бути діти від 4 до 17 років. Це заняття не тільки для дівчат, а й для хлопців. Наталія Воробей розповіла, що планує відкрити для них спеціальну групу. Однак вона зазначає, що заняття для хлопців відрізнятимуться. Адже для них важливіша саме акторська майстерність.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

04.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *