- Новости

Дудь відповів на звинувачення Івангая в цензурі та виклав вирізану частину інтерв’ю

Російський журналіст Юрій Дудь відповів українському блогеру Івану Рудському (EeOneGuy) на звинувачення у видаленні з інтерв’ю тез про війну РФ проти України, Голодомор і злочини радянського режиму.

Він у пості на Telegram-каналі наголосив, що така реакція від Івангая відбулася через півтора місяця після публікації інтерв’ю.

Водночас, за словами Дудя, у день виходу випуску він кинув матеріал на узгодження Рудському, на що той відповів: Дуже круто, дякую.

Хоча журналіст допускає, що Івангай написав це, ще нібито не подивившись випуск.

Також, Дудь зазначив, що, як правило, на монтажі викидається все нецікаве. А іноді, додав він, й те, що могло б бути цікавим, але висловлене настільки недоладно, що таке дуже складно і зрозуміти, і просто слухати.

– Коли ми зараз спілкуємося із людьми, наша головна мета — дослідити героя. При цьому нам важливо не змучити глядача, тому у нас є монтаж — і з 4, 5, 6, 7, 10 годин запису до людей добирається значно менше, — написав Дудь.

Окрім того, він додав 12-хвилинний вирізаний шматок відео, де як зазначається, немає монтажу.

У ньому український блогер розповів про Революції гідності 2014 року, окупації Росією Криму і російської агресії проти України.

Напередодні блогер Іван Рудський заявив, що російський журналіст Юрій Дудь вирізав фрагмент інтерв’ю, в якому йшлося про війну РФ проти України, а також злочини радянського режиму. Він зазначив, що це зробили через цензуру в Росії.

Смотрите также:  Стріляли з кулемета: в районі Кам’янки на Донбасі поранено військового

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *