- Новости

Екс-директор школи на Чернігівщині отримав умовний термін за розтрату грошей

Екс-директор школи на Чернігівщині отримав умовний термін за розтрату грошей

1 рік умовно – такий вирок Щорський районний суд визначив для 62-річного колишнього директора школи з Корюківщини, котрий ставив відмітки про роботу відсутньому працівнику.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомив речник обласної прокуратури Валерій Литовченко.

За його словами, кримінальне провадження відкрили за фактом службового підроблення, розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, а також за фактом вчинення вказаних дій повторно  (ч. 1 ст. 366, ч. 2, 3 ст. 191 КК України).

«Прокурор у суді довів: обвинувачений достовірно знав, що один із технічних працівників школи не міг перебувати на роботі, оскільки знаходився за кордоном. Тим не менше він склав завідомо неправдиві офіційні документи – табелі обліку робочого часу працівників школи за три місяці. Внаслідок цього технічному працівнику незаконно нарахували та виплатили заробітну плату, що призвело до розтрати коштів районного бюджету», – розповів Валерій Литовченко.

Суд визнав 62-річного вже колишнього директора винним та призначив йому покарання – 3 роки позбавлення волі із забороною обіймати посади, пов`язані з розпорядженням бюджетними коштами, на 1 рік.

На підставі ст. 75 КК України  чоловіка звільнили від відбування основного покарання з випробуванням та встановили іспитовий строк в 1 рік.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.11.2021

Смотрите также:  Працівники яких галузей Чернігівщини заробляють найбільше

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *