- Новости

Епіфаній розповів, чи можливе об’єднання ПЦУ та УПЦ Московського патріархату

Немає сенсу говорити про об’єднання ПЦУ з УПЦ МП, адже нашій державі не потрібні колаборанти.

Про це заявив Митрополит ПЦУ Епіфаній.

– Немає сенсу говорити про ймовірне об’єднання з тими, хто цьому відверто противиться, бо має абсолютно відмінні цінності та пріоритети. Нам не потрібні у своїх лавах колаборанти, які ненавидять усе українське, чи ті, кому навіть жахіття, спричинені повномасштабним російським нападом, не відкрили очей і не стали поштовхом для переоцінки перебування у складі Московського патріархату, – каже він.

Крім цього, Митрополит зазначив, що Україна – це не тоталітарна Росія, “де може бути реалізоване все, що заманеться вождю, незалежно від думки чи позиції тих, кого це безпосередньо стосується”. Тобто з його слів очевидно, що об’єднання ПЦУ та УПЦ МП дуже малоймовірне.

– Тим паче вже є своя, справді українська й автокефальна Православна церква. Церква канонічна й визнана з боку Вселенського патріархату й інших Церков. Водночас ми відкриті для тих, хто щиро й віддано хоче служити Богу та своєму українському народу, а не лише маскується й не шукає, як фарисеї, різноманітних безглуздих виправдань власному небажанню поривати зв’язок із “рускім міром”, – наголосив він.

Джерело: Gazeta.ua

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-05-03 23:53:13

Смотрите также:  Долар і євро здорожчали: курс валют на 15 жовтня

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *