- Новости

Imagine Dragons запросили на сцену 14-річного українця зі свого кліпу

Гурт Imagine Dragons підняли прапор України на концерті та покликали на сцену 14-річного українця, який втратив дім під час війни. Так, захід відбувався у Варшаві, де гурт завжди раді бачити.

Під час концерту артисти покликали на сцену Олександра – хлопця родом зі знищеної росіянами Новогригорівки Миколаївської області. У короткому ролику можна побачити, як лідер гурту Ден Рейнольдс обіймає юного українця, а потім вони разом розкривають жовто-синій прапор із написом United24. Як відомо, завдяки платформі та донорам Олександр отримає нове житло.

Не секрет, що Imagine Dragons також є амбасадорами української платформи, і своїми діяннями допомагають українцям у цей непростий час. Вони просувають напрямок Медична допомога, і з перших днів підтримують нашу країну.

Нагадаємо, що Сашко знявся в кліпі гурту для пісні Crushed. Хлопчика обрали не випадково – він пробув під окупацією 5 місяців, і його сім’я втратила все. У кліпі та пісні музиканти акцентують увагу на тому, що Сашко – не єдина дитина, у якої складна доля під час війни.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-08-16 09:49:58

Смотрите также:  День медичної сестри: оригінальні привітання у віршах та СМС

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *