- Новости

Керівника однієї з обласних лікарень Чернігівщини судять за обвинуваченнями в корупції

Керівника Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні Володимира Ященка звинувачують у корупційних діях, пов’язаних із його роботою на посаді генерального директора закладу.

«Про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Стосовно директора КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» ЧОР Ященка Володимира Івановича»,- Світлана Ченцова, суддя Новозаводського районного суду м.Чернігова.

На перше судове засідання фігурант справи не з’явився. За словами його адвоката, він захворів на невідому хворобу.

«Про відкладення розгляду справи, але з огляду на наявність у залі суду якихось осіб, які ведуть зйомку, оскільки це стосується здоров’я людини… оголосити цього не можу»,- Сергій Кутуков, адвокат В. І. Ященка.

Оголосити адвокат не захотів, бо захворювання, скоріш за все, ідентичне тому, на яке Володимир Ященко хворів минулого року, в момент іншого судового засідання. На жаль, мабуть, так стається, що на ковід керівник лікарні хворіє тоді, коли його судять через звинувачення в корупції.

Щоб справу не закривати за строком давності, суддя її зупинила.

«Суд зупиняє строк розгляду справи у зв’язку з хворобою. Ви дали підтвердження, що хвороба, що хворіє, а тому, щоб строки не минали…»,- Світлана Ченцова, суддя Новозаводського районного суду м.Чернігова.

Попри протести адвоката.

«Ваша честь, я вважаю, що підстав для зупинення немає»,- Сергій Кутуков, адвокат В. І. Ященка.

А дату наступного засідання оголосять тоді, коли генеральний директор психоневрологічної лікарні одужає і буде готовий відповідати за свою «роботу» перед законом.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

13.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  В Нежинском районе пожар унес жизнь 50-летнего мужчины

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *