- Новости

Київ продовжує дистанційне навчання для всіх школярів


Київ продовжує дистанційне навчання для всіх школярів

Наступного тижня учні столичних шкіл продовжать навчання в дистанційному режимі

У зв’язку з погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірус у столиці, наступного тижня учні шкіл, зокрема, молодшої школи продовжать навчання в дистанційному режимі.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час термінового онлайн-брифінгу.

За його словами, у столиці збільшується кількість хворих дітей.

«Тому наступного тижня учні, зокрема, молодшої школи (1-4 класів), за парти ще не повернуться. І продовжать навчання в дистанційному режимі. Ми не можемо ризикувати здоров’ям дітей, а також – їхніх родин і близьких. Бо чимало дітей переносять вірус навіть безсимптомно, але можуть заразити близьке оточення. Я прошу батьків, які наполягають на відкритті шкіл, відповідально і з розумінням поставитися до заходів безпеки, що запроваджує міська влада», – наголосив Кличко.

Він повідомив, що останніми тижнями до столичних лікарень госпіталізують все більше хворих на коронавірус дітей. Бо штам «Дельта», як зазначають медики, – більш агресивний і вражає багато молодих людей і дітей – із наслідками та ускладненнями.

«Сьогодні в столичних лікарнях перебувають 85 дітей із коронавірусом та підозрою на захворювання. 4 із них – у реанімаціях. Такої кількості дітей в лікарнях не було в усі попередні хвилі вірусу!» – підкреслив Кличко.

Освіта.ua
10.11.2021

Смотрите также:  Алексей Резников – кандидат на должность министра обороны – Слуга народа

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *