- Новости

КСУ визнав незаконним призначення Ситника главою НАБУ (ДОКУМЕНТ)

Конституційний суд України оприлюднив рішення, яким визнає неконституційним указ від 16 квітня 2015 року про призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

– Визнати таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), указ президента України Про призначення А. Ситника директором НАБУ від 16 квітня 2015 року №218/2015, – йдеться документі.

Указ про призначення Артема Ситника втрачає чинність з дня ухвалення судом цього рішення. Воно  є обов’язковим, остаточним і не може бути оскаржене.

Рішення Конституційного суду by Віта Гірко on Scribd

Конституційний суд України дійшов висновку, що призначення президентом України керівника органу, який за своїми повноваженнями функціонально належить до органу виконавчої влади, порушує функціональний розподіл влади, тому указ суперечить вимогам ч. 4 ст. 5, ст. 6, ч. 2 ст. 19, пункту 9² ст. 116 Конституції України.

Тому, призначивши директора НАБУ, глава держави вийшов за межі своїх конституційних повноважень і порушив процедуру заборони узурпації державної влади.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-28 20:33:51

Смотрите также:  Смертность от эпидемии коронавирус в Китае составила 803 человека: за день в Ухане зафиксировано 81 смерть

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *