- Новости

Кулеба та Єрмак зустрілися з радником Білого дому з нацбезпеки: про що говорили

Радник Білого дому з національної безпеки Джейк Салліван підтвердив прихильність Сполучених Штатів до суверенітету та територіальної цілісності України.

У Білому домі повідомили, що під час зустрічі Салліван з головою Офісу президента України Андрієм Єрмаком та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою сторони обговорили прогрес у рішенні двосторонніх, що мають пріоритетне значення.

— Обидві сторони вітали поновлення роботи двосторонньої Комісії стратегічного партнерства, а також співпрацю в галузі енергетичної безпеки, реформи державного управління та боротьби з корупцією, – заявила представник Ради національної безпеки Емілі Хорн.

Хорн додала, що Салліван наголосив на непохитній відданості США суверенітету та територіальній цілісності України.

Салліван підкреслив рішучу підтримку США до врегулювання конфлікту на Донбасі та привітав прагнення України у цьому питанні.

Андрій Єрмак та Дмитро Кулеба під час свого візиту також провели зустріч з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном.

Під час зустрічі було відзначено важливість підписання оновленої Хартії стратегічного партнерства Україна – США, яка відкриває нові перспективи для поглиблення співпраці між двома державами. Вона включає такі напрями: безпека й оборона, економічне співробітництво, захист прав людини та розвиток демократії.

Смотрите также:  Помер Олександр Немченко – зірка фільму У бій ідуть лише старі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *