- Новости

МЛС заблокувала трансфер футболіста Хесуса Феррейри у Спартак Москва

Американська футбольна ліга МЛС заблокувала трансфер форварда ФК Даллас Хесуса Феррейри до московського Спартака.

Клуб був готовий оформити перехід гравця за $13 млн, та й сам Феррейра хотів хотів змінити клубну прописку та вів переговори щодо особистих умов контракту. Але, як пише видання The Athletic, у ситуацію втрутилася МЛС.

Зазначається, що клуб та всі сторони повідомили, що потенційна угода не може бути укладена через ризики ведення бізнесу з росіянами.

Зараз дивляться

Завдяки своїй бізнес-моделі, заснованій на принципі єдиного суб’єкта господарювання, МЛС має вирішальне слово щодо всіх трансферів та може заблокувати перехід.

Видання зазначає, що це рішення не є безпрецедентним, адже раніше МЛС вже таке робила. Зокрема не дозволила перехід тодішньої зірки Нью-Йорк Ред Булз Крістіана Касереса до московського Локомотива. Трансфер оцінювали у $5 млн. У підсумку футболіст перейшов до французької Тулузи.

У ФК Даллас відмовилися від коментарів. За інформацією джерел, інтерес до Феррейри був як у Європі так і в Мексиці, але нібито пропозиція московського клубу задовольнила всі сторони.

Угода вартістю $13 млн могла стати одним з найдорожчих виїзних трансферів в історії МЛС. Водночас, щодо самого клубу це не було б рекордом, адже раніше футболіст Далласа Рікардо Пепі перейшов до німецького Аугсбурга за $18 млн плюс $2 млн доплат у 2022 році.

Скриншот: U.S. Soccer

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Джерело: The Athletic

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-25 16:53:33

Смотрите также:  В мечети Афганистана раздался взрыв: количество пострадавших увеличилось

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *