- Новости

МОН розроблено програму ЗНО для вчителів початкової школи


МОН розроблено програму ЗНО для вчителів початкової школи

Програма призначена для оцінювання фахових знань учителів початкових класів

Міністерством освіти і науки розроблений проект Програми незалежного тестування знань та умінь учителів початкових класів.

Проект документа запропонований для громадського обговорення, що триватиме до 15 лютого.

Програма призначена для оцінювання фахових знань та вмінь учителів початкових класів, що проводиться у межах сертифікації педагогічних працівників.

Незалежне тестування є одним з трьох інструментів сертифікації вчителів початкових класів та застосовується для перевірки фахових знань та умінь як складових професійних компетентностей вчителя початкової школи відповідно до трудових функцій.

Програму структуровано відповідно до трудових функцій, визначених  Професійним стандартом: управління освітнім процесом, навчання учнів предметів; партнерська взаємодія з учасниками освітнього процесу; участь в організації безпечного та здорового освітнього середовища.

Кожен розділ програми містить підрозділи, що відповідають професійним компетентностям вчителя початкової школи згідно з Професійним стандартом.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту Програми приймаються у довільній формі на електронну адресу: alevtyna.lototska@mon.gov.ua.

Освіта.ua
01.02.2022

Смотрите также:  Хто виявив бажання купити "лазню" на Козачій?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *