- Новости

На Чернігівщині в останню путь провели чотирьох воїнів. ФОТО

На Чернігівщині в останню путь провели чотирьох воїнів. ФОТО

25 червня Чернігівщина в останню путь провели чотирьох воїнів.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Лейтенант Данило Конончук народився 19 червня 1991 року в Ніжині. Навчався у місцевій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, а потім – у Ніжинському ліцеї при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. Мав відзнаки за роботи з історії України у всеукраїнських конкурсах (МАН).

У період з 1998 по 2005 роки навчався у Школі мистецтв при Ніжинському училищі культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької на хореографічному відділенні, а з 2009 по 2013 роки – в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя, де здобув кваліфікацію бакалавра соціальної педагогіки (диплом з відзнакою).

У 2014-му здобув кваліфікацію «Соціальний педагог. Практичний психолог у навчальних закладах» освітнього ступеня «спеціаліст», а у наступному році – «Магістр соціальної педагогіки. Викладач соціальної педагогіки» (диплом з відзнакою).

У студентські роки був активним учасником хореографічного ансамблю факультету «Тет-а-тет», неодноразовий призер всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Навчався у Центрі суміжних професій Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та успішно виконав план з курсу «Англійська мова».

Крім того, протягом 2015-2018 років навчання в аспірантурі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя за спеціальністю «Соціальна педагогіка».

Протягом життя Данило займався кікбоксингом (мав виконаний норматив 1 дорослого розряду) та неодноразово займав призові місця в чемпіонатах Ніжина та Чернігівської області.

У 2009 році чоловік створив рок-гурт «ВИРІЙ». Писав музику, тексти пісень, залишався незмінним лідером протягом усіх років його існування. у 2018 році гурт випустив повноформатний альбом «Грані сновидінь».

У 2013-му році Данило вступив на військову кафедру одного з університетів Сумщини, де через два роки отримав військове звання «молодший лейтенант запасу». Після цього працював соціальним педагогом у Ніжинській гімназії № 3, а з 2021-го року – у компанії «SMART TEAM» оператором відеоспостереження.

Смотрите также:  Містян запрошують на бенефіс заслуженої артистки України Любові Колесникової

До лав Захисників Данило долучився у серпні 2022 року. Службу ніс в одному з підрозділів військової частини А4883.

21 червня під час виконання бойового завдання на Харківщині він отримав мінно-вибухову травму, загинувши від отриманих поранень.

На Чернігівщині в останню путь провели чотирьох воїнів. ФОТО

Попрощалися з воїном у Ніжині, поховали на місцевому кладовищі. Вдома у нього залишились дружина та 5-річна донька.

На Чернігівщині в останню путь провели чотирьох воїнів. ФОТО

Сержант Микола Зубок народився 22 грудня 1978 року в Куликівці. Тут навчався та працював, у травні 2018-го року очолив місцеве комунальне підприємство, а з початком повномасштабного ворожого вторгнення, у лютому 2022 року, долучився до лав оборонців України.

Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4118 на посаді навідника оператора. Завжди відповідальний, цілеспрямований, дисциплінований – таким його пам'ятають рідні та друзі.

20 червня під час виконання бойового завдання на Донеччині він загинув.

На Чернігівщині в останню путь провели чотирьох воїнів. ФОТО

Попрощалися з воїном у Куликівці, поховали на місцевому кладовищі. Вдома у нього лишились батьки, дружина, донька та маленька онука.

Старший солдат Михайло Савенко народився 21 листопада 1989 року. Проживав у села Ставиське Козелецької громади, де закінчив місцеву загальноосвітню школу.

Навесні 2023 року Михайло долучився до лав ЗС України. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4863.

21 червня під час виконання завдання на одному з напрямків бойового зіткнення він загинув.

На Чернігівщині в останню путь провели чотирьох воїнів. ФОТО

Попрощалися з воїном у селі Ставиське, поховали на місцевому кладовищі. Вдома на нього чекали мати, брат та четверо сестер.

Молодший сержант Геннадій Микитюк народився 17 квітня 1972 року у Прилуках. Закінчив місцеву середню школу №10, після чого навчався у професійно-технічному училищі. Певний час проходив військову службу, потім пішов працювати водієм.

У березні 2022 року чоловік добровільно став на захист Батьківщини. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А7330 на посаді стрільця .

Смотрите также:  На протестах у Москві затримали Юлію Навальну

Під час виконання бойового завдання на сході держави чоловік отримав осколкове поранення. Його було доставлено у Краматорську міську лікарню, де лікарі боролися за його життя, але, 22 червня  він загинув.

На Чернігівщині в останню путь провели чотирьох воїнів. ФОТО

Попрощалися з воїном у Прилуках, поховали на місцевому кладовищі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.06.2023

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *