- Новости

На Сновщині відкрили нову амбулаторію. ФОТО

 На Сновщині відкрили нову амбулаторію. ФОТО

У п’ятницю, 28 серпня, у селі Тур'я Сновської громади відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Про це Високому Валу повідомили в Чернігівській ОДА.

Вартість об'єкту – 5,2 млн гривень. Будівельні роботи проводились на умовах співфінансування. Понад 530 тис грн виділив місцевий бюджет.

Також придбали медичне обладнання на суму понад 560 тисяч гривень. Тепер в амбулаторії є електрокардіограф, пульсоксиметр, дефібрилятор, електродіагностичний спірометричний апарат та інше. Лікар забезпечений хірургічним інструментом для надання першої допомоги.

За майже 500 тисяч гривень коштів придбано сучасний повнопривідний санітарний автомобіль «Renault Duster».

 На Сновщині відкрили нову амбулаторію. ФОТО

В штаті амбулаторії п'ять працівників – сімейний лікар Цуприк Володимир Олексійович, дві медсестри, санітарка і водій. У підпорядкуванні лікаря є також чотири фельдшери, які працюють в інших населених пунктах громади. Планується взяти на роботу ще одного лікаря.

 На Сновщині відкрили нову амбулаторію. ФОТО

На території доступності медзакладу послуги первинки можуть отримувати понад дві тисячі мешканців Тур'ї та 15 навколишніх малих сіл. На сьогодні декларацію з сімейним лікарем вже підписали 1933 жителі громади.

Стара будівля амбулаторії відпрацювала всі можливі терміни. Її було збудовано ще у 1968 році. Технічний стан будівлі вже не відповідав сучасним вимогам надання первинної медичної допомоги.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.08.2020

Смотрите также:  За плагиат могут распустить ученый совет педвишу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *