- Новости

Не дожив кілька тижнів до народження синів. Дружина загиблого прикордонника зараз проживає у Ніжині та потребує допомоги

Богдан Назаренко віддав своє життя героїчно захищаючи батьківщину. Він не дожив кілька тижнів, аби побачити своїх малюків. Його дружина Вікторія Назаренко зараз разом з новонародженими синочками проживає у Ніжині та потребує допомоги.

Про смерть чоловіка дружина випадково дізналась від подруги. Вікторія була на 9 місяці вагітності, пологи почались завчасно. Наступного дня на світ з’явились двоє чудових хлопчиків — Матвійчик та Назарчик. Синочки дуже схожі на тата. Вікторія в кожній рисі обличчя малюків бачить чоловіка…

24 лютого прикордонники першими прийняли бій з російською армією. Лише на Чернігівщині загинули 24 прикордонники, серед них і сержант Богдан Назаренко. Він не дожив кількох тижнів аби побачити двох своїх синів, на появу яких дуже чекав.

Сім’я Назаренків 8 років мріяла про дітей, проте завагітніти Вікторія змогла лише минулої осені. Прикордонник дуже чекав на появу довгоочікуваних малюків. Зранку 24 лютого сержант Богдан Назаренко пішов на службу. Далі — два тижні важких боїв.

14 березня Богдан разом з іншими прикордонниками виконував бойове завдання з оборони стратегічної висоти на околиці Чернігова та виявлення диверсантів. Майор Юрій Хорошок керував групою.

Ми спостерігаємо групу озброєних осіб в кількості близько 7-8 чоловік. Мною було подано команду до бою. Неочікувано з правого боку від наших позицій, а саме з боку де ніс службу сержант Назаренко, пролунав глухий постріл, це був снайпер, – розповідає Юрій Хорошок, начальник вогневої підготовки 105-го прикордонного загону імені князя Володимира Великого.

Врятувати Богдана не вдалося…

Зараз сім’я Назаренків переїхали у крихітну квартиру у Ніжині. Зареєструвалися переселенцями. Вікторія не приховує, важко. Родині допомагають волонтери та Богданові побратими.

КАРТА для ДОПОМОГИ: 4790 7299 3504 5930 (Ощадбанк) Вікторія Назаренко

Карта ПриватБанк: 4149 6293 8507 5486 Вікторія Назаренко.

Смотрите также:  Степанов розповів, чи працюватиме транспорт в разі нового локдауну

Вікна-новини

Джерело: uezd.com.ua
2022-05-03 00:20:03

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *