- Новости

Під Миколаєвом українські військові збили чотири ворожі гвинтокрили

Російсько-окупаційні війська зазнають значних втрат, які завдають загарбникам Збройні сили України. У Миколаївській області українські морські піхотинці збили чотири ворожі гвинтокрили.

За даними Військово-морських сил ЗСУ, разом з побратимами з Оперативного командування Південь українські військові атакували російські літаки.

Командувач Військово-Морських Сил ЗСУ контр-адмірал Олексій Неїжпапа зазначив, що один з наших морських піхотинців збив одразу три гвинтокрили.

– Справжній приклад професіоналізму, мужності та героїзму! І це ще один впевнений крок до перемоги! Слава Україні, – наголосив командувач ВМС ЗСУ.

Вже 10-й день триває війна в Україні, яку спровокувала збройна агресія Російської Федерації. Вранці 24 лютого українці прокинулися від потужних вибухів, які завдали ворожі військові по містах та селах.

Весь світ засуджує цинічні дії Кремля, який хотів захопити Київ та інші міста України. Радник очільника Офісу президента Олексій Арестович переконаний, що на українців чекає однозначна перемога.

Джерело: ВМС ЗСУ

Фото: ВМС ЗСУ

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-05 17:40:24

Смотрите также:  В США самолет сбросил топливо над школьными районами, пострадали люди

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *