- Новости

Попри зустріч з Путіним: Байден запевнив, що підтримує Європу

Президент США Джо Байден заявив, що підтримує Європу та її цінності. За його словами, це не зміниться після зустрічі з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Байден пообіцяв, що Сполучені Штати Америки спільно з європейськими союзниками виступлять проти Росії. Зустріч Байдена та Путіна запланована на 16 червня у Женеві.

– Путін знає, що я без вагань відреагую на майбутні шкідливі дії. Під час нашої зустрічі я ще раз підкреслю прихильність США та Європи одним і тим же принципам – захисту прав людини, – підкреслив Байден.

Також Байден прибуде у Європу 9 червня, де візьме участь у щорічних самітах G7 та НАТО. Напередодні президент США також підписав указ про санкції проти Росії з низки причин.

Серед них звинувачення щодо втручання у вибори США, комп’ютерний злом, шпигунство, репресії проти російського опозиціонера Олексія Навального, військова загроза для України, а також анексія українського Криму.

– Ми єдині у відповіді на виклики Росії європейської безпеки, починаючи з її агресії в Україні. Не буде ніяких сумнівів щодо рішучості США захищати наші демократичні цінності, які ми не можемо відокремити від наших інтересів, – заявив президент США.

Заява генсека НАТО

Північноатлантичний альянс серйозно стурбований співпрацею Росії та Білорусі, заявив секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Генсек НАТО застеріг Москву і Мінськ від дестабілізації та підкреслив, що Північноатлантичний альянс готовий захищатися.

Джерело: Le Figaro

Смотрите также:  У жіночих панчохах: на Закарпатті виявили сотні пачок цигарок у вантажному потязі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *