- Новости

«Потрібно очищати Ніжин від занедбаних споруд», — міський голова Олександр Кодола


Сьогодні, 11 листопада, на черговому засіданні виконкому Ніжинської міської ради вкотре обговорювалося питання про звільнення земельних ділянок та об’єктів благоустрою від тимчасових споруд, малих архітектурних форм, що встановлені без правовстановлюючих документів.

Начальник відділу містобудування та архітектури – головний архітектор виконавчого комітету Ніжинської міської ради Вікторія Мироненко повідомила про потребу демонтувати тимчасову споруду, яка встановлена без правовстановлюючих документів на земельній ділянці за адресою: м. Ніжин, вул. Синяківська, 59, площею 0,0066 га.

Права власності на цю ділянку відсутні, вона занедбана.

«Потрібно наводити у місті порядок. І ця ділянка – як приклад. Прошу всі служби разом з Муніципальною вартою більш ретельно працювати у даному напрямку. Про занедбані будівлі та захаращені ділянки потрібно повідомляти, піднімати ці питання й очищати місто від них. Такі об’єкти псують загальний вид міста», — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.   

Щодо тимчасової споруди на вул. Синяківській, її демонтаж протягом 10 робочих днів — з дати розміщення на даному об’єкті відповідного попередження – повинно здійснити комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства».

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Смотрите также:  На Чернігівщині за минулу добу вогнеборці загасили шість пожеж. ФОТО

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *