- Новости

Пройдіть онлайн-тест ЗНО з математики 2021 року


Пройдіть онлайн-тест ЗНО з математики 2021 року

Учасники ЗНО з математики можуть визначити свій тестовий бал, користуючись сервісом ЗНО-ОНЛАЙН

Використовуючи сервіс ЗНО-ОНЛАЙН, учасники тестування з математики мають можливість без зайвих зусиль визначити свій тестовий бал за виконання завдань тесту.

Для того щоб скористатись сервісом, учаснику ЗНО необхідно заповнити варіанти відповідей, що були надані ним під час зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Після зазначення всіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання завдань тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики на профільному рівні, дорівнює 67 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики на рівні стандарт, дорівнює 50 балам.

Сервіс ЗНО-ОНЛАЙН використовує правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з математики, що були ухвалені на засіданні предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

ПЕРЕЙТИ ДО ОНЛАЙН-ТЕСТУ

Також рекомендуємо ознайомитись з алгоритмом розрахунку тестового бала за виконання завдань тесту з математики.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
29.05.2021

Смотрите также:  Вандал знищив клумби на Алеї Героїв Небесної сотні у Києві

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *