- Новости

Путіна висміяли за його лекцію по історії

Колишній президент та прем’єр-міністр Монголії Цахіагійн Елбегдорж висміяв історичні фантазії з розлогої промови президента Росії Володимира Путіна, які ті озвучив в інтерв’ю американському журналісту Такеру Карлсону.

Відповідний допис колишній лідер Монголії зробив у своєму акаунті в X (колишній Twitter).

Цахіагійн Елбегдорж оприлюднив та прикріпив до неї мапу Монгольської імперії, на якій окремо вказана невелика територія, яку займало Московське князівство у 1471 році.

Зараз дивляться

– Після лекції Путіна. Я знайшов історичну карту Монголії. Не хвилюйтеся. Ми мирна і вільна нація, – написав він.

Примітно, що Елбегдорж ще за Радянського Союзу навчався у Львівському військово-політичному училищі, а після повномасштабного вторгнення Росії – виступив із підтримкою України.

Інтерв’ю Путіна

Американський прореспубліканський журналіст Такер Карлсон, який неодноразово робив антиукраїнські заяви, на початку лютого приїхав до Москви, щоб взяти інтерв’ю у Володимира Путіна.

В інтерв’ю очільник Кремля вчергове почав розповідати про історичні міфи про спадкоємство державності Росії з часів Київської Русі, про “штучне створену державу Україну” та звинуватив Польщу в провокації нацистського лідера Адольфа Гітлера.

Крім того, в інтерв’ю він намагався пояснити, чому Росія хоче окупувати українські території, пояснюючи це тим, що це нібито “історичні землі” Росії, згадуючи про Російську імперію.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-12 17:39:29

Смотрите также:  Оголена Лобода розкинулась на стільці біля моря

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *