- Новости

реакція МЗС на плакат із закликами до Путіна

МЗС Польщі відреагувало на банер із закликом кремлівського диктатора Володимира Путіна допомогти, який вивісили польські фермери.

– Ми переконані, що це спроба “захопити” протестний рух фермерів з боку радикальних і безвідповідальних груп, ймовірно, під впливом російських агентів. Закликаємо організаторів протестів ідентифікувати і вилучити зі своїх лав нечисленних ініціаторів цієї і подібних дій, – сказав речник МЗС Польщі Павел Вронський.

Там закликають фермерів дистанціюватися від подібних осіб, оскільки це шкодить репутації країни, яка серед перших почала допомагати Україні та прийняла українців, які рятувались від війни, а також дискредитує самих організаторів протестів.

– МЗС з найвищим занепокоєнням відзначає появу на останніх блокадах аграріїв антиукраїнських гасел і тих, що вихваляють Володимира Путіна і війну, яку він продовжує вести, – заявили у відомстві.

Він зауважив, що “теперішнє становище польських фермерів – це результат агресії Путіна проти України і наслідків цього для глобальної економіки, а не того, що українці захищаються від агресії”.

Зараз дивляться

У коментарі, який цитує RMF24, Павел Вронський зауважив, що інцидент є шокуючим і дискредитує протести.

– Ці дії не допомагають ні самим фермерам, ні вирішенню суперечки з Україною. Єдиний, хто виграє від цього – російський диктатор Володимир Путін, – заявив речник.

Він додав, що не важливо, чи проросійські гасла з’явилися через реальних агентів Росії, чи через “корисних ідіотів”.

Плакат фермерів із закликом до Путіна

20 лютого на одному з тракторів, який брав участь у протестах польських фермерів, помітили плакат із підтримкою повномасштабної війни Росії проти України. Там було написано: Путін, наведи порядок і в Україні, і в Брюсселі, і з нашими урядовцями. До трактора було прикріплено прапор СРСР.

Смотрите также:  Коронавирус разрушил планы Зинченко относительно свадьбы с Седан

Після цього інциденту поліція та прокуратура Польщі почала розслідування.

Джерело: Європейська правда

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-21 20:35:23

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *