- Новости

РФ концентрує війська для взяття в облогу Києва і Харкова, але ситуація контрольована – ОПУ

Росія концентрує свої військові сили, оскільки хоче взяти в облогу Київ та Харків. Проте ситуація є контрольованою.

Про це заявив сьогодні на брифінгу радник голови Офісу президента України Олексій Арестович.

– Противник концентрує свої сили для взяття в облогу Києва, намагається взяти в облогу Харків. Але в цілому ситуація контрольована, і наше військове керівництво добре знає, що робить, – наголосив він.

Арестович уточнив, що вночі були нанесені повітряні й ракетні удари по Києву та Харкову. Київська повітряна оборона збила п’ять літаків противника: два збили українські літаки, а три – системи ППО.
За словами Арестовича, інтенсивність ударів поступово знижується, оскільки вичерпується ракетних потенціал агресора.

– Знижується інтенсивність ракетних ударів, оскільки противник використав щонайменше дві третини свого ракетного потенціалу, – зазначив Арестович.

Серед інших гарячих точок в Україні він назвав міста Херсон та Маріуполь. Так, у Херсоні поодинокі групи ворожої піхоти здійснили спробу проникнути до міста. Зараз ЗСУ, інші військові формування, тероборона міста знищують противника.

А довкола Маріуполя відбуваються окремі стрілецькі та артилерійські зіткнення.

– Бачите, навіть погода за нас. Третю добу шторм на Чорному морі, який не дає змогу російському морському десанту висадитися в районі Одеси чи Миколаєва. А зранку околиці Києва, який учора був гарячою точкою, вкриті туманом і снігом, що також не дає російським окупантам почати щоденний наполегливий штурм Києва, – розповів Арестович.

Він запевнив, що воєнно-політична обстановка в нашій країні залишається контрольованою керівництвом України та Збройних сил.Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-01 14:58:46

Смотрите также:  Ніжинку, которая придумала, что у нее COVID-19, полиция привлечет к ответственности

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *