- Новости

Російська пропаганда та провокації: Лагута попередив про фейковий мітинг в Херсоні

Російській окупанти у Херсоні планують низку провокацій. Вони планують влаштувати театралізовану виставу із завезеними мітингарями у центрі міста на площі Свободи. Це все робить за для картинки для пропагандистських росЗМІ.

Про це повідомляє губернатор Херсонської області Геннадій Лагута.

– Рашисти хочуть створити ілюзорну картинку, з фейковим сценарієм, ніби то на Херсонщині хочуть створити умовно якусь хнр або ще щось, – заявив губернатор.

Місцеві мешканці самі в мережі публікують автобуси, якими звозять ряжену масовку за для цих мітингів, адже жоден херсонець не піде на таке.

– Це робиться для дестабілізації ситуації в регіоні. Не ведіться на різні провокації. Тримайтеся якомога далі від цього театру абсурду, не потрібно підігрувати ворогу, – зазначив Лагута.

Ба більше, напередодні російські загарбники вирішили пічкати своєю гидкою пропагандою жителів Херсонщини. Нині замість українських телеканалів, на херсонському ТБ транслюють НТВ, Россия 1, Россия 24 та інши російські пропагандистські телеканали.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-04 09:30:12

Смотрите также:  Турецкая прокуратура через Интерпол объявила в розыск 20 саудовцев за убийство оппозиционного журналиста Хашоггі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *