- Новости

Шість багатодітних родин отримали подарунки від місцевої влади Ніжина


Місцева влада Ніжина приділяє багато уваги багатодітним родинам, надає всебічну допомогу та підтримку.

У рамках Комплексної міської програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2021 рік було замовлено фотографії та придбано подарунки для 6 багатодітних родин, які виявили бажання взяти участь у фотосесії.

Сьогодні, 11 листопада, перед засіданням виконкому Ніжинський міський голова Олександр Кодола та заступник міського голови Ірина Грозенко виконали приємну місію — вручили подарунки та сімейні світлини цим родинам.

Серед нагороджених – Яна та Володимир Крещенки з Ніжина, котрі виховують 10 дітей; Катерина та Михайло Шумські з с. Переяслівка (5 дітей); Оксана та Володимир Багнет з Ніжина (5 дітей); Анна та Юрій Манці з Ніжина (5 дітей); Ірина та Олександр Плошки з Ніжина (5 дітей); Наталя та Олег Єрьоміни з Ніжина (5 дітей).

«Ці родини є прикладом для сімей нашого міста. Ми всіляко їх підтримуємо і підтримуватимемо й надалі», — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Наразі у Ніжинській територіальній громаді проживають 338 багатодітних сімей, в них виховуються 1098 дітей. 16 сімей виховують 5 і більше дітей.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Смотрите также:  Судебная реформа Зеленского сломалась на старте: зачем ВРП избавляется от международных экспертов

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *