- Новости

У Ніжині відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва


Сьогодні, 9 листопада, з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, Ніжинський міський голова Олександр Кодола привітав працівників галузі культури з професійним святом.

Олександр Михайлович зазначив, що своєю щоденною наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом працівники культури звеличують рідний Ніжин, примножують його успіхи і досягнення, а також побажав винуватцям свята міцного здоров’я, родинного тепла, особистого щастя, невичерпного натхнення, реалізації творчих проектів і життєвих перемог.

До вітальних слів міського голови долучились заступники міського голови Ірина Грозенко та Сергій Смага, начальник управління культури і туризму Тетяна Бассак та голова ветеранської організації Людмила Величко.

Кращих працівників культури, народних майстрів, аматорів, поетів та творчі колективи міста було відзначено Подяками міського голови, Грамотами та Почесними Грамотами виконавчого комітету Ніжинської міської ради, Грамотами управління культури і туризму.

Святковий настрій присутнім подарували провідні ніжинські солісти.

За матеріалами Ніжинської міської ради

Смотрите также:  Дискотека під народні пісні: Притула і Решетнік пішли в пляс на Україна має талант

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *