- Новости

У вчителів повині зрости зарплати – Гройсман звернувся до уряду

Прем’єр-міністр України (2016-2019) Володимир Гройсман звернувся до чинного уряду з вимогою відновити ухвалену в липні минулого року постанову №822 про зростання зарплат вчителів на 20-70%.

Про це він сказав під час відкриття комунального закладу Гімназія №24 у Вінниці.

– В липні минулого року наш Уряд  прийняв постанову №822, де передбачено підвищення зарплати вчителів від 20 до 70%. Наступний Уряд – Олексія Гончарука її відмінив. Я звертаюся до чинного Уряду: зараз іде бюджетний процес. Важливо і необхідно повернутися до нашого рішення і підвищити заробітні плати для вчителя в 2021 році. Це було б правильно! – сказав Володимир Гройсман.

Володимир Гройсман наголосив, що скидати сьогодні всю відповідальність за навчальний процес на місцеву владу та окремі навчальні заклади – неправильно і безвідповідально.

– Має бути державний стандарт захисту дитини і вчителя. Друге питання – фінансування праці вчителя, технічного персоналу, який має дезінфікувати, мити приміщення, та питання заходів захисту – алгоритми дезінфекцій, соціальної дистанції, системи безпеки в кожному закладі. Це хто буде фінансувати? Це 4-5 млрд грн до кінця року. Це гроші людей! Зараз це передано на плечі місцевої влади. Але це несправедливо, – зазначив Володимир Гройсман.

Зростання мінімальної зарплати

Володимир Гройсман зазначив, що зростання мінімальної заробітної плати в Україні в цілому правильний крок до загального зростання добробуту людей, але цей крок мав бути комплексним.

Разом із тим, щоб подбати про людей, які отримують зарплати, треба було подумати і про тих, хто ці зарплати сплачує.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-01 12:14:10

Смотрите также:  Це прекрасний досвід: Микита Ломакін про Голос країни 11 та стосунки з Андраде

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *