- Новости

В Ічні закрили автостанцію

В Ічні закрили автостанцію

C 14 серпня двері Ічнянського автовокзалу на замку. Яка подальша доля будівлі – невідомо.

Через Ічню курсують рейсові автобуси в Прилуки, Варву, Срібне, Тростянець, Сокиринці, а також до багатьох сіл Ічнянщини.

«Але на Ічнянській автостанції (входить до Ніжинського осередка Чернігівського обласного підприємства автобусних станцій) в останні роки значно зменшився пасажиропотік. Судіть самі: автовокзал працював з 5 ранку до 17.30. За цей період часу до касирів зверталися від 10 до 30 осіб. Більшість з них – пільговики (інваліди, учасники бойових дій, чорнобильці..). Їм вигідно було брати білети в касі автовокзалу, оскільки вони економили (проїзд – безкоштовний) і займали під час посадки зручні місця в автобусі. Ті, хто без пільг, сідали на автобусній зупинці біля кінотеатру, платили за проїзд безпосередньо водієві (на 10 відсотків дешевше, ніж в касі). Тому виручки на автостанції практично не було. За останні півроку набігло 22 тисячі гривень збитків. Автостанція стала нерентабельною. Через низьку зарплату звільнилося два касири», – пояснює в.о. начальника Ніжинського відділення ПАТ «Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій» Наталія Лавро.

«Закриття автостанції вдарило по пільговикам: з них тепер перевізники беруть гроші. Я не належу до пільгової категорії, регулярно, користуюся автобусними перевезеннями: їжджу до сестри в Чернігів, до мами в Прилуки. Останній раз купував квитку касі автовокзалу 4 роки тому. З тих пір завжди чекаю автобус біля кінотеатру. Водії за проїзд беруть дешевше, ніж в касі. Квитків, правда, не дають. У випадку ДТП наявність квитка є підставою для відшкодування збитків і витрат на лікування. Немає автостанції – немає і контролю за перевізниками. Крім того, водії зобов'язані перевозити на технічно справній машині тільки певну кількість пасажирів. Раніше за цим стежив контролер вокзалу», – каже місцевий житель Володимир Гринько

Смотрите также:  Збільшився, чи зменшився: що з рівнем захворюваності на коронавірус у Ніжині?

Що буде з будівлею автовокзалу, поки невідомо.

Автор – Анна Єфименко, «Гарт», джерело – Gorod.cn.ua

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.09.2020

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *