- Новости

В костюме и с розой: первое промо Холостяка с Алексом Топольским

Телеканал СТБ представив перше промо романтичного реаліті Холостяк 12. Головним героєм нового сезону став 32-річним Алексом Топольським.

Прем’єра проекту відбудеться у березні 2022 року. У відео можна побачити, як Холостяк під’їжджає до локації, де проходили зйомки першої вечірки.

Алекс виходить з автомобіля і впевнено крокує до зали, де лежать червоні троянди.

– Цієї весни чекатиму тебе на СТБ, – сказав Алекс з трояндою в руках.

Алекс Топольський впевнений, що зможе знайти справжнє кохання саме в Україні. Він хоче зустріти дівчину, у стосунках з якою у них будуть щирі емоції та тепло.

– Я не прихильник стосунків, побудованих на взаємовигоді. Мені важливо, щоб у парі були спільні цінності та збігалися погляди на життя. Я шукаю ту дівчину, у стосунках з якою в нас будуть щирі емоції, тепло і справжнє кохання. І я переконаний, що зустріну її саме в Україні, – сказав Холостяк.

Нагадаємо, що Алекс Топольський народився та виріс у Львові, але будувати кар’єру від поїхав до США. Холостяк займається нерухомістю, здає в аренду розкішні апартаменти у Маямі та Лос-Анджелесі. Також він продає девайси для дезінфекції.

Крім підприємницької діяльності Алекс Топольський розвивається як актор і модель. Він вже встиг знятися у кількох рекламних роликах та кліпах відомих зірок.

Детальніше про Холостяка 12 Алекса Топольского – читайте на Фактах ICTV.

Смотрите также:  Більше половини ФОПів Чернігівщини та найманих працівників зареєструвалися для отримання державної допомоги у зв’язку з карантином

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *