- Новости

Відбулося зовнішнє оцінювання з математики


Відбулося зовнішнє оцінювання з математики

Правильні відповіді на завдання тесту з математики будуть оголошені 31 травня

В Україні завершується другий тиждень основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У п’ятницю відбулось тестування вступників з математики.

Цього року тест ЗНО з математики був поділений на два рівні – стандарт і профільний. Тести двох рівнів відрізнялись кількістю завдань і часом на їхнє виконання.

Учасники тестування, які планують вступати до закладів вищої освіти, складали тест профільного рівня. Також цей тест складали учні, які вивчали математику на профільному рівні.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту профільного рівня, дорівнює 67 балам.

Максимальна кількість тестових балів за виконання тесту рівня стандарту дорівнює 50 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 31 травня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з математики відбудеться 18 червня.

Розміщення результатів тестування з математики на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться 22 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з математики у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з математики.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО, можуть до 3 червня подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з математики відбудеться 7 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З МАТЕМАТИКИ

Смотрите также:  Стали відомі претенденти на кінопремію Сезар

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
28.05.2021

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *