- Новости

Війна в Україні закінчиться переговорами, але наша позиція залежить від ЗСУ – ОП

Війна в Україні обов’язково завершиться переговорами, якою б не була зараз ситуація, проте позиція кожної зі сторін залежатиме від успіхів на полі бою.

Про це в ефірі телемарафону заявив прессекретар президента України Сергій Никифоров, відповідаючи на питання щодо перспектив прямих переговорів Володимира Зеленського з Володимиром Путіним.

– Без переговорів ніяк. Яка б не була ситуація, ця війна завершиться за столом переговорів. Питання в тому, що кожна Буча і кожен Маріуполь віддаляють ці переговори та роблять їх складнішими. Проте будь-яка війна завершується переговорами. А от яка зі сторін буде у кращій позиції – це вже вирішують наші військові, і ми їм довіряємо, – наголосив Никифоров.

Два дні тому радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що переговори президента України Володимира Зеленського і російського диктатора Володимира Путіна поки не на часі.

Він пояснив, що Україна на цих переговорах хоче мати дуже потужну юридичну позицію, а для цього ще потрібно підготуватися.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-01 23:49:33

Смотрите также:  На Чернігівщині п’яний водій пропонував хабар патрульному

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *