- Новости

Війна завершується сльозами і втратами: про що сказав Зеленський у Давосі

Президент Володимир Зеленський виступив на зустрічі Всесвітнього економічного форуму. Глава держави провів відеоконференцію з делегатами, долучившись до відкриття Українського дому в Давосі – платформи, створеної для Києва та міжнародних спонсорів. Факти ICTV зібрали загальні тези президента.

Зустріч з Путіним

Зустріч із президентом Росії Володимир Путіним можлива, якщо на ній розглянуть питання припинення війни в України. Зеленський наголосив, що його не цікавлять російські посередники, тому що рішення все одно ухвалюватиме глава Кремля.

– Наше завдання – щоб світ не втомлювався від війни в Україні. Дуже прості речі – найважливіші: діти поруч, живі батьки, дружина поруч, живі сусіди. Я зрозумів, що це найголовніше – зібратися ввечері разом просто подивитися один на одного, – переконаний президент Володимир Зеленський.

Завершення війни в Україні

Війна завершується стражданнями, сльозами, втратами людей, батьками, які пережили своїх дітей. Але президент переконаний, що у мирних жителів немає вибору, оскільки не вони розпочали цю війну, а країна-агресор Російська Федерація.

– Це не війна до останнього українця. Перемога буде, тому що це наша земля. Буде перемога, тому що іншого виходу немає, – вважає глава держави.

Обмін бійців Азовсталі

Найголовніші дві гуманітарні проблеми – обмін українських захисників, які перебували на заводі Азовсталь у Маріуполі, та розблокування портів. Якщо найближчі декілька місяців не відбудеться домовленостей щодо розблокування портів з Росією – тоді настане голод.

Примусове вивезення українців

Близько 500 тис. людей Російська Федерація примусово депортувала на територію РФ та на тимчасово окуповану територію Донбасу. Діти опинились окремо від своїх батьків, наголосив президент України.

– Ми шукаємо цих людей. У них забрали документи та телефони. У цій проблемі я не можу поки що знайти формат вирішення. Хочу повернути людей, хоча б знайти інформацію: де вони та чи живі, – наголосив глава держави.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-24 02:14:16

Смотрите также:  Pfizer подала документи на реєстрацію своєї Covid-вакцини в Україні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *