- Новости

Віра, що рятує життя: велика перемога маленької дівчинки ВІДЕО

Віра, що рятує життя: велика перемога маленької дівчинки ВІДЕО

Історія маленької Валерії з Прилук сколихнула не лише місто, а й всю країну.

Чотирирічній дівчинці поставили діагноз, який по праву можна назвати одним на мільйон – Енцефаліт Рассмусена.

Але найстрашніше, що лікування хвороби не існує. Провідні вчені проводять дослідження, шукають нові методи, та ніхто не може гарантувати порятунку. Сама хвороба супроводжується страшними епілептичними приступами.

«Прийшли якось з садочку і в нашої доньки відмовили раптом ноги. Ми спочатку були в прилуцьких лікарів. Далі почали в Чернігові шукати допомоги. Після реанімації півтора місяці пролежали в лікарні столиці. В діагнозі поставили три знаки питання. Результат – енцефаліт невідомого типу. Лікар сказала, що в Україні такого лікування не проводять, шукайте вихід на Європу. В іншому випадку дитина протягом двох місяців помре», – розповідає історію хвороби мама Валерії Оксана Омельяненко.

Родина спочатку була шокована таким діагнозом та ледь не опустила руки перед хворобою. Однак, зібравшись з силами, батьки почали шукати варіанти, як врятувати маленьку донечку.

«Перед Новим Роком,  душа привела мене до Храму святої Параскеви (село Дідівці, Прилуччина). Я взяла Валерію, маму і ми пішли на вечірню службу. Донечка запалила свічку і попросила у Бога порятунку».

Під час служби Оксана зустріла Валерія Дубіля, який є будівничим даного Храму і часто відвідує духовну обитель.

Віра, що рятує життя: велика перемога маленької дівчинки ВІДЕО

«Ми Валерія Дубіля особисто не знали. Бачили, що він як і усі люди стояв під час служби і молився», – каже Оксана. Жінка розповіла Валерію Дубілю про проблеми зі здоров’ям дівчинки.

«Ми обмінялися телефонами. Буквально через пару днів він зателефонував і каже – ти летиш до Німеччини …. До операції ми постійно тримали зв'язок. Він зранку запитував, як пройшла ніч, ввечері – як пройшов день Валерії. Ці дзвінки мене дуже морально підтримували. Коли була в Німеччині, то кажу йому – я дуже боюсь, що моя Валерія вже не буде такою як завжди. А він каже  – треба вірити, молитись і все буде добре», – розповідає жінка.

Смотрите также:  На Миколаївщині чоловік поранив перехожого з травматичної рушниці

Віра, що рятує життя: велика перемога маленької дівчинки ВІДЕО

У Німеччині чотирирічній Валерій провели надскладну 15 годинну операцію. Лікарі не давали прогнозів, ба більше готували батьків до нових випробувань.

«Лікарі дали зрозуміти, що в результаті такої операції дитина буде паралізована, не говоритиме, не пам‘ятатиме нічого. Всі навики отримуватиме з нуля. Ми дуже боялися давати якісь коментарі, ми не знали в якому стані наша донечка. Але в результаті операції сталося диво, наша донечка перевершила всіх і показала, як сильно вона хапається за життя . Операція пройшла успішно. Зараз Валерія може самостійно дихати, говорити, сидіти, їсти і головне для мене –  це посміхатися.  Приступи зникли, це ще одна перемога», – написала тоді в соцмережі мати Валерії Оксана.

Вона подякувала всім небайдужим людям та меценатам, які долучилися до збору коштів для проведення лікування. А це десятки тисяч євро. Особливу подяку родина висловлює Валерію Дубілю

«Сьогодні він для нас як батько, він дуже любить нашу Валерію. Завжди вітається з нею, коли зустрічається в Храмі. Валерій Олександрович став важливою частиною нашої родини і ми раді, що маємо таку підтримку »

Сьогодні маленька Валерія проходить реабілітацію. Однак почуває себе добре та допомагає батькам виховувати новонародженого братика Івана.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.08.2020

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *