- Новости

Вирок охоронцю «Кварталу» за вбивство набув законної сили

Вирок охоронцю «Кварталу» за вбивство набув законної сили

Чернігівський апеляційний суд 11 січня 2021 року за участі держобвинувача обласної прокуратури розглянув апеляційні скарги захисника обвинуваченого та потерпілої у кримінальному провадженні на вирок Деснянського районного суду міста Чернігова.

Нагадаємо, 12 червня 2020 року колегія суддів підтримала позицію прокуратури та визнала чернігівця винуватим у вчиненні умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України). Йому призначено покарання у вигляді 11 років позбавлення волі.

Згідно з обвинуваченням, визнаним судом доведеним, інспектор з охорони магазину «Квартал», запідозривши потерпілого у крадіжці з магазину по вулиці Льотній, 5А у м. Чернігові, завдав чоловіку удару ножем у живіт, який для останнього виявився смертельним.

Не погоджуючись із таким рішенням суду, адвокат обвинуваченого подав апеляційну скаргу, в якій просив кримінальне провадження стосовно свого підзахисного закрити. Потерпіла – дружина померлого, наполягала застосувати до винуватця більш суворе покарання.

Прокурор у судовому засіданні вказав, що, зважаючи на фізичний і матеріальний стан підсудного, призначене покарання буде достатнім для його виправлення та перевиховання.

Відтак, колегією Чернігівського апеляційного суду вирок залишено без змін і наразі набув законної сили.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

14.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  На Чернігівщині підприємець користувався землею безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *